Ekspertų patarimai, kaip pozuoti

Visits: 0

Gali mokytis veido mimikų treniruodamasi prieš veidrodį. Visi jausmai, kuriuos tu jauti, atsispindi tavo veide ir modeliai turi gebėti aiškiai išreikšti emocijas. Pasidaryk sąrašą pagrindinių emocijų (meilė, neapykanta, liūdesys, džiaugsmas ir pan.) ir praktikuokis išreikšdama tas emocijas žiūrėdama į veidrodį. Po kurio laiko treniravimosi, išbandyk tas išraiškas su draugais, tegul jie pabando atspėti, kokią emociją bandai jiems perduoti.

Kaip šypsotis: mokytis šypsotis atrodo juokinga, juk kievienas tai gali. Tačiau šypsotis „tvarkingai“ yra tikrai tai, ką reikia mokėti kiekvienam modeliui. Atsisėsk prieš veidrodį ir sek nurodytus žingsnius:

  • Sudėk lūpas ir jų nejudink. Pirmiausia žiūrėk sau į akis, jos iš pradžių atrodys bejausmės. Tada šiek tiek kilstėk lūpų kampučius ir pastebėsi, kaip tavo akys atgyja.
  • Tam, kad teisingai nusišypsoti, sakyks „mmm“ nepraverdama burnos ir nerodydama dantų. Nepamiršk šiek tiek pakelti lūpų kampučių.
  • Šį kartą sakyk „mi“, atverdama lūpas ir šiek tiek rodydama dantis, bet tardama švelniai. Tada dar kartelį sakyk „mi“, tačiau plačiai šypsodamasi.
  • Sakydama „labas“ tu sukuri labia natūralią veido išraišką. Pasakyk „labas“ ir stebėdama save veidrodyje bandyk išlaikyti tą veido išraišką. Ir pabandyk dar kartą – šį kartą šypsodamasi.
  • Kad pasiekti atviro ir laimingo juoko, bandyk sakyti „haa“, nepamiršdama sutelkti dėmesį į akis ir vengti bejausmių akių.

Pozavimas: treniruotis pozavimą turėtum prie veidrodžio, kuriame matai visą kūną. Peržvelk kelis mados katalogus ir populiariausias pozas. Atkreipk dėmesį į tai, kaip laikai galvą, rankų padėtį bei kulkšnų pasisukimą. Šie maži dalykai gali turėtį daug įtakos visam įvaizdžiui – taip pat, kaip veido išraiška, taip ir kūno poza gali perduoti įvairias emocijas. Vertėtų pamąstyti užsiimti veikla, kuri moko kūną judėti dailiai.  Šokėjai ir gimnastai puikiai pozuoja prieš kamerą nes jie žino, kaip judinti savo kūną.

Tiek veido išraiškos, tiek kūno pozos gai būti tobulinamos pasitelkus daiktus, aksesuarus ar drabužius. Tai gali būti apkritusi kepurė, kvepalų bonkutė ar sudetingesnio silueto drabužis. Parktikuokis laikydama tuos daiktus, ar atskleisdama savo kūną priklausomai nuo figūrą keičiančių drabužių. Tu turi atskelisti drabužių privalumus ir tai, kas juose įdomu.