Praktika prieš veidrodį

Views: 19

Praktikuotis reikia įvairiomis veido išraiškomis. Praktikuodamiesi prieš veidrodį, atkreipkite dėmesį, kokios veido išraiškos yra geros, o kurioms dar kažko trūksta. Praktikuotis reikia tol, kol modelis su savo veido išraiškomis jausis patogiai. Dar reikia atkreipti dėmesį į tai, kas modeliui patinka. Galbūt patinkanti jam jo veido išraiška, kurią jis mėgsta dažnai daryti – yra puiki ir tinkama pozuoti.
Pozuodamas fotografui, modelis tikrai nemato kaip jis atrodo tuo metu. Jis nežino kaip atrodo besišypsant, ar kaip atrodo vienokiu ar kitokiu kampu. Todėl praktikuotis prieš veidrodį reikia įvairiais kampais. Modelis turi išmokti atmintinai kaip jis atrodo vienokiu ar kitokiu kampu, kad prieš kamerą jaustųsi patogiai ir žinotų ką daro. Pabandykite prieš veidrodį pakreipti galvą aukštyn, žemyn, į šoną ir t.t. Atkreipkite dėmesį kaip atrodo Jūsų profilis. Galbūt Jūs turite ilgą nosį, tuomet praktikuodami prieš veidrodį, atraskite kampą, kuris sušvelnintų nosies ilgį. Ši praktika namuose padės jaustis geriau ir tvirčiau prieš kamerą fotosesijoje.
Kad praktikuotis būtų linksmiau, galima pasileisti ir mėgstamą muziką. Galima pasirinkti skirtingus grojaraščius su liūdnomis ir linksmomis dainomis, kad modeliui sukurtų skirtingus jausmus. Taip modelis galės praktikuotis pozuoti įvairias išraiškas su skirtingomis emocijomis.
Jeigu modelis fotosesijos metu galvos kaip jis atrodo pozuodamas prieš kamerą, jis negalės pilnai susikaupti fotosesijai, kas trukdys visą darbą ir darbo kokybę. Todėl būtina prieš tai susipažinti su savimi namuose prieš veidrodį. Tai yra geriausias būdas, užtikrinantis visišką pasitikėjimą savimi fotosesijos metu.