Modelių tipai

Views: 3

  • Aukštoji mada

Aukštosios mados modeliai – labai aukšti ir liekni, kurie dažniausiai vaikšto podiumu ar pozuoja mados namų ir dizainerių nuotraukose. Dažniausiai šie modeliai turi būti nuo 172cm iki 180cm, suknelės dydis XS-S, o krutinės dydis – 34. Šių modelių amžius nuo 14 iki 25 metų.

  • Editorial modelis

Tai nuotraukos skirtos žurnalams ar viršeliams. Standartiniai reikalavimai šiems modeliams yra tokie patys, kaip ir aukštosios mados, taip pat modelis privalo būti labai fotogeniškas. Dažnaitas pats modelis gali dirbti abejose kategorijose.

  • Komercinis modelis

Tai yra labai plati kategorija: nuo reklamų žurnaluose iki produktų pakuočių parduotuvėse ir reklaminių skydų. Privalumas dirbant komerciniu modeliu yra tas, kad tikslinė auditorija yra labai plati ir skirtinga. Ypatingai tinkami tie modeliai, kurie nėra aukštosios mados tipo, nes tam tikri prekių ženklai bando pritraukti tikslinę auditoriją pagal modelį.

  • Katalogų modelis

Kompanijos kuria katalogus (spausdintus ar internetinius) parduoti drabužių kolekcijas ar įvairius kitus produktus ir modelio darbas padaryti, kad tie daiktai atrodytų gerai. Šioje kategorijoje galima rasti labai skirtingų modelių tipų, nes parenkamas tam tikras modelis konkrečiai targetinei grupei skirtingiems prekių ženklams.

Yra ir daugiau modelių tipų, tačiau šios pagrindinės ir didžiausios keturios kategorijos.