4 dalykai, kurių nereikėtų pamiršti prieš plaunant veidą

Views: 1

Iš šalies viskas atrodo labai paprasta – veidą reikia nuvalyti, tonizuoti ir sudrėkinti. Be to, kad mes dažnai pamirštame prieš miegą užsidėti raminančią veido kaukę, mes pamirštame ir dar kelis dalykus.
Pirmiausia nuvalomas makiažas ir tik tada valomas veidas. Dažniausiai moterys makiažą valosi kartu valydamos ir veidą – tai reiškia su tuo pačiu valikliu, tačiau taip daryti yra neteisinga. Daugelis veido valymo priemonių nenuvalo gerai visų makiažo sluoksnių, todėl svarbu pirmiausia naudoti specialų makiažo valiklį makiažui nuvalyti, o tik po to nusivalyti veidą su tam skirtu valikliu.
Plaukite veidą tiek, kiek reikia, nepersistenkite. Veidą reikia plauti vieną, du kartus paroje, nes dažnai plaunama veido oda bus dirginama ir išsausės. Veidą reikia plauti vakare, po sporto treniruotės ir po makiažo.
Rankas nusiplauti pirmiau nei veidą. Dažnai yra pamirštama prieš valant veidą – nusiplauti gerai rankas. Tik pagalvokite – visą dieną lietėte įvairius daiktus, nuo kurių parsinešėte daugybę mikrobų ir juos dedate sau ant veido ir pamaitinate jais savo užsikimšusias poras.
Bent kartą per savaitę pasidaryti maitinančią ir raminančią veido kaukę, kuri yra skirta būtent Jūsų odos tipui. Kaukę reiktų rinktis atsargiai ir išmintingai, neimti pirmos pasitaikiusios arba tos, kurią rekomendavo draugė. Kas tinka draugei – nebūtinai tiks ir Jums. Kiekvienam odos tipui reikia skirtingų odos priežiūros priemonių. Netinkama priemonė gali padaryti didelę žalą Jūsų odai.