Ar sakyti tėvams apie planus būti modeliu?

Visits: 2

Kartais paaugliai siunčia nuotraukas agentūrai nesakydami tėvams būtent dėl to, kad gavę iš modelių agentūros patvirtinimą, kad gali būti modeliu, jie tuomet lengviau viską tėvams paaiškintų. Jie galvoja, kad, jeigu jau agentūra pasirenka juos kaip modelius, tėvai supras, kad tai ne klaida, o puikus pasirinkimas, kuriam tėvai prieštaraut jau nebegalės.
Teoriškai ši idėja skamba gerai, tačiau realiai ji gali net pakenkti paaugliams. Dažniausiai tėvams nepatinka staigūs ir netikėti pasiūlymai jų vaikų atžvilgiu, ypač, jei tai susiję su modelių pasauliu. Tokioje situacijoje jie jaučiasi stumiami į kampą.
Dar vienas dalykas kodėl nepasakymas tėvams gali pakenkti, tai kai modelių agentūra susisiekia su paauglio tėvais pranešti, kad paauglys buvo atrinktas į modelius ir iš pokalbio supranta, kad tėvai apie tai girdi pirmą kartą, tuomet ir modelių agentūros požiūris į patį modelį gali pasikeisti į blogąją pusę.
Daugelyje modelių agentūrų net internetiniuose puslapiuose yra nurodoma, kad jeigu nepilnametis siunčia savo duomenis, jis turi pažymėti ir savo tėvų kontaktus. Taip pat daugelis agentūrų kviesdami nepilnametį paauglį į pokalbį arba atranką, reikalauja, kad jį lydėtų bent vienas iš jo tėvų. Tai reiškia, kad modelių agentūros reikalauja, kad tėvai būtų pilnai informuoti apie paauglio veiksmus.
Toks modelių agentūrų reikalavimas rodo, kad būna daugybė atvejų, kai paaugliai, tiek merginos, tiek vaikinai, nori patekti į modelių pasaulį bet kokia kaina, netgi, jei tai reiškia meluoti ar nesakyti tiesos tėvams. Toks didžiulis paauglių entuziazmas savo svajonės link, žinoma, yra geras dalykas, tačiau yra du būdai savo svajonei pasiekti: gerasis ir blogasis. Nesakymas tėvams – tai blogasis būdas.
Jeigu Jums sunkiai sekasi įtikinti savo tėvus dėl modelio karjeros, nereikia iš karto nuleisti rankų. Kad juos įtikinti gali praeiti nemažai laiko, nes kol Jūs esate nepilnametis, galutinis sprendimas visada bus Jūsų tėvų. Tačiau reikia su jais šnekėtis, papasakoti savo lūkesčius ir norus dėl modelio karjeros. Įtikinti juos reikia atvirai su jais kalbant, pateikiant rimtus argumentus kodėl Jūs to norite. Tai daug geresnis būdas modelio karjeros link.