Kaip pasiruošti fotosesijai

Views: 4

  • Sveika ir graži oda

Pirmiausia reikalingas bent 8-ių valandų miegas, kad išvengti smulkių raukšlelių ir papilkėjusios odos. Labai svarbu naudoti tinkamus kremus bei šveitiklius, ypatingai jei oda probematiška, kad išvengti išsausėjusių plotų ar žvilgančios odos.

 

  • Švelnios lūpos

Labai svarbu, kad lūpos nebūtų suskilinėjusios ir sausos, nes dažomos lūpos atrodys blogai, todėl tai gali sugadinti nuotrauką. Kad to išvengti, reikėtų naudoti lūpų priežiūros priemones, tokias kaip vazelinas, kad apsaugoti jas nuo šalčio.

 

  • Šalinami plaukai

Nuotraukose dažnai trukdo veido plaukai – nesutvarkyti antakiai, šviesūs plaukeliai virš lūpos ar skuostų, todėl jie turėtų būti šalinami bent dvi dienos iki fotosesijos. Taip pat reikia nepamirši kojų bei pažastų, jei yra būtinybė ir rankų. Taip nuotraukose atrodysite nepriekaištingai.

 

  • Pailsėjusios akys

Nuotrauką gali visiškai sugadinti blizgančios su išryškėjusiomis kraujagyslėmis akys patamsėjusiais paakiais, o tai sukelia poilsio trūkumas. Dar kartą reikia pabrėžti, kad miegas be galo svarbus, todėl modelis visada turi būti sveikas ir nepriekaištingai atrodantis.

 

  • Tinkama apranga

Į fotosesiją privaloma atvykti patogiais, plačiais drabužiais, nes apempti drabužiai nuspaudžia odą ir palieka žymes ant kūno, kurioms reikia daug laiko išnykti. Taip pat esant su plačiais drabužiais labai patogu pesirengti po to, kai padaromas makiažas ir jo nesugadinti.