Kaip išsirinkti šampūną ir kondicionierių pagal Jūsų plaukų tipą?

Views: 3

Sausi arba pažeisti plaukai
Šampūnas. Visų pirma venkite skaidrių šampūnų, jei Jūsų plaukai yra sausi ar pažeisti – jie nesuteiks plaukams pakankamo drėkinimo, kurio Jums labai reikia. Ieškokite šampūnų, kuriuose yra kondicionuojančių ingredientų keratino ir kamelinos aliejaus, kad būtų užtikrintos lygios, blizgios ir apsaugotos plaukų sruogos.

Kondicionierius. Naudokite drėkinamąjį kondicionierių nuo šaknų iki galiukų, sutelkdami dėmesį į vidurinę plaukų dalį bei plaukų galus, galvos oda turėtų gauti mažiausią kiekį produkto. Ieškokite kondicionierių su ingredientais, tokiais kaip baltymai ir botaniniai aktyvikliai, kurie atstato ir sustiprina Jūsų plaukų keratino struktūrą.

Ploni plaukai
Šampūnas. Ieškokite švelnių šampūnų, kurių sudėtyje yra tirštinančių ingredientų, tokių kaip pantenolis ir pažangūs polimerai, skirti padidinti plaukų kiekį. Įsitikinkite, kad formulėje yra vienas iš šių gijas apsaugančių ekstraktų: morengos sėklos, artišoko lapai ar auksinė šaknis. Jie padės apsaugoti plaukus nuo žalos aplinkai.

Kondicionierius. Laikykitės atokiau nuo sunkių kondicionierių, kurie apsunkina plaukus – per didelis kondicionieriaus kiekis gali sudaryti riebaluotų plaukų įvaizdį. Vietoj to ieškokite lengvų formulių su botaniniais ekstraktais, tepkite nuo vidurinės plaukų dalies iki galų.

Garbanoti, banguoti arba stori plaukai
Šampūnas. Ieškokite šampūnų su maitinančiais botaniniais ekstraktais ir garbaną palaikančiais ingredientais. Jums nereikia kasdien plauti plaukų, todėl nedvejodami praleiskite dieną ar dvi, kad natūralūs Jūsų galvos odos aliejai galėtų atlikti savo magiją.

Kondicionierius. Garbanoti, banguoti ar stori plaukai geriausiai tiks su kondicionieriais, kuriuose yra natūralių aliejų ir augalinių ekstraktų, kurie subtiliai dengia sruogas ir sumažina garbanų išsipūtimą. Tokie ingredientai kaip lazdyno riešutai dilgėlių ekstraktas gali subalansuoti Jūsų plaukų drėkinimo lygį.

Šiurkštūs / nepaklusnūs plaukai
Šampūnas. Norint, kad plaukai taptų švelnesni, geriausia naudoti itin drėkinančius ir kreminius šampūnus. Avokadų aliejus ir alkekengi ekstraktas sulaiko drėgmę plaukuose, apsaugo nuo pažeidimų, padidindami švelnumą.

Kondicionierius. Kadangi šis plaukų tipas gali tapti itin sausas, taip pat geriausia rinktis drėkinantį kondicionierių. Kondicionieriai, kuriuose yra eterinių aliejų, ekstraktai ir drėkinamasis bičių vaškas, drėkins jūsų plaukus ir užtikrins, kad plaukai būtų švelnūs bei žvilgantys.

Spalvoti plaukai
Šampūnas. Jei Jūsų plaukai buvo dažyti dažais, Jums reikės šampūno, kuris išlaikytų kuo gyvesnį vaizdą. Naudokite švelnius šampūnus, kurie nenuplaus spalvos gretai, drėkins dažytus plaukus bei išlaikys sveikus plaukus po dažymo. Naudokite spalvas išsaugančius šampūnus su sulfatais ir be parabenų.

Kondicionierius. Norėdami išvengti spalvos blukimo, apsaugoti nuo spalvos pasikeitimo ir išlaikyti reikiamą drėgmę. Atkreipkite dėmesį į tokius ingredientus kaip ryžių ekstraktas ir hibisko ekstraktas, kurie padeda sušvelninti, drėkinti ir atstatyti plaukų blizgesį.

Senstantys plaukai
Šampūnas. Laikui bėgant plaukai silpsta, todėl įsitikinkite, kad plaukus plaunate antioksidantų turtinga formule, kad sustiprintumėte ir sutirštintumėte plaukus. Plaukite galvą šampūnu be parabenų ir silikono, užpiltu stiprinančiu alyvuogių ekstraktu, kad subalansuotumėte galvos odos būklę, sustiprintų plaukų struktūrą.

Kondicionierius. Kartais jūsų plaukams reikia ypač drėkinančio kondicionieriaus, kad atkurtumėte jaunatvišką blizgesį ir glotnumą. Naudokite kondicionierius su aliejais, tokiais kaip maracuja ir arganas, kurie padeda sumažinti plaukų galiukų skilimą ir apsaugo nuo plaukų senėjimo bei UV spindulių.