Kaip rengtis į koncertą?

Views: 29

Kai vykstate į koncertą, vykstantį lauke, yra kelios būtinybės, kurias turite pasiimti: skarelę veidui (bandana), kad apsisaugotumėte nuo dulkių, bet kokiam arba tam tikram orui pritaikytus batus ir juosmens rankinę. Kaip juos derinti, žinoma, galite rasti pavyzdžių Instagrame arba įvedę raktažodžius į Google paiešką.

Kai vykstate į repo koncertą, kaip įkvėpimą galite rinktis Kylie Jenner, kai ji vyko į savo vaikino Travis Scott pasirodymą Niujorke. Ji išties puikiai atrodė su blizgiomis raudonomis kelnėmis, dideliu minkštu megztiniu ir trumpais grupės marškinėliais, kuriuos akivaizdžiai nusikirpo pati. (taigi tikrai nieko baisaus apsivilkti grupės, į kurios koncertą einate, marškinėlius). Ji taip pat buvo apsiavusi madingus baltus kedukus ir rankinę su leopardiniu raštu.

Į Pop muzikos koncertą, ačiū mūsų Pop karalienei Arianai Grande, kelnių nesidėkite. Į sekantį koncertą vilkitės Arianos mėgstamiausią aprangą: per didelį bliuzoną (dar geriau, jei ant jo užrašytas grupės ar atlikėjo pavadinimas) ir ilgus, šlaunį siekiančius batus. Prieš išeidami užsivilkite apsauginius šortukus, kad išvengtumėte netyčia apsinuoginti.

Į klasikinio roko koncertą apsirengti turbūt lengviausia, ypač jei ir taip Jūsų aprangoje atsispindi rokeriškas stilius. Jums tereikės „grunge“ stiliaus marškinėlių su paveikslėliu, plėšyto džinsinio švarkelio, netikros odos kelnių ir vintažinio stiliaus batų. Suderinkite šiuos paminėtus drabužius ir užkariausite roko sceną.

Nežinote, ką rengtis į elektroninės muzikos koncertą? Į Google paiešką įveskite „Bella Thorne“ – ši mergina rengiasi taip, lyg jos visas gyvenimas yra vienas ilgas elektroninės šokių muzikos pasirodymas. Jos spinta pilna spalvotų drabužių, tinklelių, netikros odos, nukirptų džinsų, vaivorykštinių juostų ant rankų, blizgių metalo imitacijos drabužių ir daug blizgučių – visa tai tinka tokiems renginiams. Kopijuokite Bellą ir būsite geriausiai atrodanti mergina elektroninės muzikos koncerte.

Į Kantri muzikos koncertą 2013 – aisiais turbūt rinktumėtės Taylor Swift eros madą – gėlėtą suknelę ir kaubojiškus batus. Šiais metais vakarietiška apranga vis dar madinga. Atrodykite paprastai ir rinkitės sulopytus džinsinius drabužius ir apsijuoskite klasikinį diržą. Rinkitės modernius batelius su kniedėmis ir šaunius akinius nuo saulės.