Ar alkoholiai odos priežiūros produktuose yra geras dalykas?

Visits: 0

Kas yra geri alkoholiai?
Prieš pašalindami blogus alkoholius, turite suprasti, kaip atskirti blogus nuo gerų. Riebus alkoholis, gaunamas iš kokosų ar palmių aliejaus, kartais naudojamas tirštinti vaistus ir gali maitinti odą. Etanolis yra gerai žinomas stipriklis, o tai reiškia, kad jis gali būti naudojamas tam tikrų ingredientų patekimui į odą padidinti. Tai yra tokie pavadinimai kaip cetilas (produkto tirštiklis), stearilas (minkštiklis, sulaikantis drėgmę odoje), cetearilo alkoholis (emulsiklis) ir propilenglikolis (drėkiklis, pritraukiantis vandenį į odą). Vitaminai A1 (retinolis) ir E taip pat yra alkoholiai ir jie yra naudingi visam odos paviršiui.

Ar alkoholis odos priežiūroje yra saugus?
Kai kurie alkoholiai yra saugūs, tačiau daugelis ne. Garuojantys tirpieji alkoholiai, tokie kaip SD alkoholis 40, denatūruotas alkoholis, etanolis ir izopropilo alkoholis (taip pat žinomi kaip paprasti alkoholiai), turi odai dehidratuojantį poveikį ir dažnai naudojami tonikuose ar drėkinamuosiuose produktuose.

Tad kodėl prekės ženklai savo odos priežiūros produktuose naudoja paprastą alkoholį? Jie suteikia tvirtą, vėsinantį ir „gaivų pojūtį“, tarsi riebi oda stangri ir spindinti, nepaisant to, kad jie pašalina natūralius odos aliejus ir pažeidžia odos barjerą. jie taip pat veikia kaip priemonė, padedanti ištirpinti ingredientus, kurie netirpsta vandenyje, taip pat padeda sugerti ingredientus giliau į odą. Vis dėlto didelio masto poveikis nusveria bet kokią trumpalaikę naudą arba tariamą naudą.

Ilgainiui naudojant alkoholiai gali padidinti poras ir padidinti odos riebumą, todėl stenkitės vengti produktų, kuriuose yra bet kokio tipo alkoholio, jei Jūsų oda yra riebi arba linkusi į spuogus. Etanolis tonikuose taip pat gali sausinti jautrią odą, todėl patartina saugotis ir jo. Kuo daugiau alkoholio yra ingredientų sąraše, tuo didesnė koncentracija ir stipresnė įtaką turės odai.

Ar turėtumėte bet kokia kaina vengti alkoholio odos priežiūroje?
Kartais blogi alkoholiai nėra tokie blogi. Jie yra priimtini, kai naudojami gydant vietoje, nes tikslas yra sumažinti infekciją, o alkoholis gali tai padaryti. Jei neįtrauktumėte visų ingredientų, kurie baigiasi OH [cheminė alkoholio santrumpa], Jūs paprasčiausiai praleistumėte tuos, kurie turi daugiau naudingų savybių, pavyzdžiui, riebūs alkoholiai.

Riebūs alkoholiai nėra baisūs ir iš tikrųjų naudingi odos priežiūrai, padedantys pritraukti ir sulaikyti drėgmę odoje kuo ilgiau, tačiau paprasti alkoholiai džiūsta greitai ir kenkia daugumai odos tipų, ypač sausai, jautriai ar paraudusiai. Beje, jei norite išvengti nepageidaujamų reakcijų, prieš pridėdami naują produktą prie savo odos priežiūros, būtinai patikrinkite ingredientų etiketę. Ir jei nesate tikri dėl sąraše esančio ingrediento, spustelėkite Aplinkos apsaugos darbo grupės svetainę, kad greitai sužinotumėte, ar jis saugus jūsų odos tipui.