Brandūs modeliai

Views: 19

Daugelis modelių agentūrų turi specialiai skirtas grupes, skirtas būtent brandaus amžiaus modeliams. Tai tradiciniai reklamos modeliai, kurie dalyvauja tik reklamose. Brandaus amžiaus modeliai turėtų suprasti, kad pateikiant savo portfolio modelių agentūrai, jie neturi jame atrodyti kaip mados ir podiumo modeliai. Taigi, nuo ko pradėti brandaus amžiaus modeliams savo karjerą?

Surasti modelių agentūrą, kuri priima būtent brandaus amžiaus modelius. Patogiausia modelių agentūros ieškoti internete. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios modelių agentūros dirba tik su brandaus amžiaus modeliais, o kai kurios – brandžius modelius priima tik kaip vieną iš daugelio kategorijų. Todėl geriausiai būtų pasirinkti tą agentūrą, kurioje figūruoja tik brandūs modeliai, nes tose agentūrose, kuriose yra įvairūs modeliai, brandiems modeliams gali tekti ilgokai laukti užsakymų.
Pasitikrinti konkurenciją. Suradus tinkamos modelių agentūros puslapį, atidžiai reikia apžiūrėti taip pat brandžius modelius, kuriuos modelių agentūra reprezentuoja. Kokie modelių portfolio, kaip jie save pateikia, kokios pozos ir t.t. Konkurencijos pasitikrinimas padės kuriant savo portfolio.
Jeigu modelis yra 30, 40, 50 ar net 60 metų, modelių agentūros tikrai nesitikės iš jo portfolio nuotraukų su maudymosi kostiumėliu ar tik su apatiniais rūbais. Šansų tikrai yra mažai, kad brandaus amžiaus modelis būtų pasirinktas maudymosi kostiumėlių ar apatinio trikotažo reklamai.
Būti savimi. Modelių būna įvairių dydžių, kūno formų, rasių, amžiaus ir t.t. Ir dažniausiai tarp modelių vyksta didžiulė konkurencija dėl didesnių užsakymų, rimtesnių klientų, tuo tarpu brandūs modeliai šiuo klausimu gali būti ramūs. Jie turi tam tikrą savo vietą modeliavimo pramonėje, kuri nereikalauja iš jų atlikti plastinių operacijų, sulieknėti, ar kažką keisti savo išvaizdoje.