Tobulos korėjiečių odos paslaptys

Views: 1

• Vieno valymo niekada negana. Korėjiečių veido odos priežiūros ritualai prasideda dviejų etapų valymu: iš pradžių nuvalyti makiažą ir kitus veido odos priežiūros produktus aliejiniu valikliu ir tada nuprausti prausimo putomis ar muilu, kad išvalytumėte poras. Jeigu skubate, pavyzdžiui, į sporto treniruotę, galite makiažą nuvalyti su miceliniu aliejuku.
• Tvarka, kuria tepate kosmetiką, yra ne mažiau svarbi. Sluoksniavimas yra veiksmingumo pagrindas, nes tai padeda kosmetikai geriau įsigerti į Jūsų odą. Pradėkite nuo skysčiausio produkto ir užbaikite tirščiausiu. Šitaip prisiminti kosmetikos tepimo tvarką tikrai nebus sunku.
• Korėjoje labai populiarūs papildai ir vitaminai odai. Iš savo patirties Elchami pastebėjo, jog daug odos problemų kyla dėl nesveiko žarnyno. Jeigu jūsų valgiaraštyje trūksta mikroelementų, specialistė rekomenduoja vartoti maisto papildus ir vitaminus.
• Atsargiai šveiskite odą. „Korėjietėms odos šveitimas yra labai svarbus. Jos žino, kad svarbu pašalinti negyvą odą, bet taip pat supranta, kad su oda reikia elgtis švelniai,“ teigia Elchami. Korėjietės kasdien neseka vienodos odos priežiūros rutinos, o kiekvieną dieną taiko savo odos būklei atitinkamus kosmetikos produktus.
• Veido masažas yra veido ryškių kontūrų paslaptis, o jį galite pasidaryti ir namuose. Jis nėra skirtas tik atsipalaidavimui. Veido masažas turi daugybę kitų privalumų ir yra viena svarbiausių dalių Korėjos odos priežiūros specialisto certifikate. Korėjos odos specialistai gali pajauninti veido odą be jokio botokso. Be odos išvaizdos gerinimo, masažas taip pat pagerina odos sveikatos būklę, nes skatina kraujo apytaką, dėl to stiprina odos kapiliarus ir geriau aprūpina odą deguonimi bei maistinėmis medžiagoms. Veido masažą galite pasidaryti švelniai spaudžiant braukdami nuo smakro į viršų, švelniai patapšnodami aplink akis ir nepamirškite, kad reikia masažuoti į priešingą pusę, nei formuojasi raukšlės. Tai daryti kasdien yra naudinga, tačiau Elchami rekomenduoja retkarčiais apsilankyti pas specialistą.
• Rankiniai veido masažuokliai Korėjoje jau išėjo iš mados. Nors jie buvo labai populiarūs, Elchami pastebi, kad dabar Korėjoje yra itin populiarios LED veido kaukės. Jos pagerina odos tonusą, stimuliuoja kolageno gamybą ir žudo aknės bakterijas.
• Odos sveikata yra susijusi su bendra organizmo sveikata. Korėjiečiai odos priežiūrą vertina ne tik iš estetinės pusės, bet ir kaip bendros sveikatos rodiklį. Kadangi oda yra didžiausias organas, išorinė odos priežiūra yra sveikos gyvensenos priedas. Elchami pataria kartais sustoti ir pailsėti, kad organizmas pilnai neišsektų.