Leah + Rae vaikiškų drabužių prekės ženklas – vaikų svajonė

Views: 4

Laimei, dabar yra daug garsių prekės ženklų, kurie ir stengiasi sukurti būtent tokius drabužius mūsų mažiesiems. Vienas iš jų – Leah + Rae vaikiškų drabužių prekės ženklas. Šio prekės ženklo naują vaikiškų drabužių kolekciją vasarį sukūrė Brittany Peltz Buerstedde. Dizainerė stengėsi, kad ši kolekcija būtų vaikiškų drabužių svajonė vaikams, kuri nevaržytų vaikų judesių, jie jaustųsi laisvai ir patogiai.
Dizainerės sukurta kolekcija yra graži ir patogi bet nepaprasta. Drabužėliuose yra įmantrių detalių, tokių kaip kruopštus išsiuvinėjimas rankomis ant baltų palaidinių ir perlų rutuliukų ant vilnonių švarkelių. Ir kiekvienas drabužėlis yra ypač švelnus ir minkštas, o svarbiausia, skirtas kasdieniai aprangai.
„Po antrojo vaiko gimimo, man sunkiai sekėsi rasti mažajam drabužėlių, kurie būtų ir stilingi ir patogūs jam judėti. Aš norėjau rasti tokius drabužius, kurie būtų ir gražūs, ir unikalūs, bet kartu ir patogūs, kad būtų galima juos dėvėti kasdien. Būtent tai manau mane įkvėpė sukurti šią kolekciją. Kaip dviejų mergaičių mama, aš norėjau sukurti kolekciją, kuri dar labiau pabrėžtų mažųjų mergaičių grožį, kurios dėka jos tikrai pasijustų kaip mažosios princesės“, – pasakojo Brittany.
Leah + Rae kolekcijos pavadinimas yra sukurtas Brittany mergaičių garbei.
„Mano didžiausias įkvėpimas kurti, be abejo – yra mano dukros, tačiau mano daug draugiu turi berniukus, todėl kurti berniukams drabužius man taip pat nestinga įkvėpimo“, – teigia dizainerė.