Modeliai ir tobulos kūno formos

Views: 3

Ne tik todėl, kad jų kūnas yra pakoreguotas fotošopo programa, bet ir todėl, kad šie modeliai labai skiriasi nuo dar jaunų ir nepatyrusių modelių. Geriausia, veiksmingiausia ir sveikiausia technika jauniems modeliams kaip turėti gražų ir liekną kūną – sveika mityba ir sportas. Žinoma yra lengviau pasakyti nei padaryti, tačiau viskas įmanoma kada modelis tikrai to nori.
Pradėti visą šitą reformą reikėtų lėtai, mažais žingsneliai, po truputį didinant tempus. Modeliai turi suprasti, kad kūnas nepasidarys tobulas per naktį, tam prireiks laiko. Svarbiausia – modelis turi laikytis disciplinos ir vykdyti savo planą taip, kaip yra numatytą ir nuo jo nenukrypti.
Modeliai dažnai kaip tobulo kūno pavyzdžius pasirenka profesionalius kitus modelius, kurie demonstruoja savo nepakartojamą figūrą ant žurnalo viršelio, tačiau tokių modelių kaip pavyzdžių nereiktų imti. Štai keletas priežasčių kodėl jauniems ir nepatyrusiems modeliams nereikia lygiuotis į šiuos modelius:
Dauguma šių modelių jau gimė lieknos. Būtent dėl genetikos jos ir paveldėjo tokį liekną kūną.
Dauguma šių modelių modeliuoja visą darbo dieną, todėl ir atlygį gauna didelį. Tai modeliams leidžia pasisamdyti aukščiausio lygio trenerį, dietologą, taip pat leisti sau valgyti brangiausią maistą.
Šie modeliai privalo nuolat rūpintis savo svoriu ir gyventi sveiką gyvenimo būdą, nes nuo to priklauso jų ateitis. Kūno formų priežiūra, sveikas gyvenimo būdas – tai tampa šių modelių vieninteliu tikslu.
Būtent dėl šių priežasčių jauni modeliai neturėtų lygiuotis į tokius modelius kaip į pavyzdžius, nes juos skiria absoliučiai kitos aplinkybės ir tikslai.
Svarbiausia – būti sveikiems modeliams, nepersistengti su dietomis ir sportu, nenualinti savęs per daug, nes silpnų ir ligotų modelių tikrai niekam nereikia.