Modeliai – mokėkite dirbti komandoje

Normalu, kad modelis negalės visada su visais sutarti, tačiau bus situacijų, kada reikės patylėti, pasilaikyti savo nuomonę sau ir tik dirbti savo darbą.
Modeliams mokama ne už kalbėjimą ar savo nuomonės išsakymą apie fotosesiją. Modeliai dalyvauja fotosesijoje tik dėl vienos priežasties – pozavimo. Modelis neturi reikšti ir rodyti savo nespasitenkinimo viešai, prie kitų komandos narių, rodyti savo principus ar kaip kitaip reikšti savo skundus. Ką modelis turi daryti – tai tik susitelkti ties pozavimu ir geros nuotraukos sukūrimu.
Sutarti su žmonėmis, su kuriais modeliai dirba fotosesijos metu, užtikrina gerą ir šiltą atmosferą darbo metu, kas užtikrina sklandų ir perspektyvų darbą. Niekas nesako, kad modelis su komandos nariais turi būti geriausiais draugais, tačiau, jeigu modelis neturi bendravimo įgūdžių arba yra per ne lyg nedrąsus, tuomet modelis nebus sėkmingas modeliavimo pramonėje.
Tačiau yra pavyzdžių, kada modeliams geri kalbėjimo įgūdžiai praverčia. Būna atvejų, kuomet modeliams pasiseka ir jie tampa kalbančiais modeliais. Tuomet jie turi kalbėti pristatinėjant įmonę, produktą ar idėją viešai ir šiais atvejais, modeliui jau reikia būti drąsiam ir iškalbiam.
Ką modeliams reikia visada atsiminti – kad jie nėra nepakeičiami. Yra milijonai kitų modelių, kovojančių už projektų laimėjimus, užsakymų gavimą ir galimybes.
Todėl modeliai, būkite malonūs žmonėms, su kuriais dirbate, gerbkite juos ir jų darbą. Būkite dėkingi už tai, kokią turite darbo komandą, nepamirškite padėkoti po fotosesijos ir pasakyti, kad Jums patiko dirbti su komandos nariais. Truputis gerumo, mandagumo – visada palieka puikų pirmąjį įspūdį, todėl modeliai būtinai turi pasinaudoti šia galimybe.