DALYKINIO MAKIAŽO SUBTILYBĖS

Views: 2

Verta pradėti nuo to, akd oda turėtų būti švari ir sveika. Visiškai nesvarbu, kada darotės makiažą – ryte ar vakare – būtina nuvalyti veido odą, ją sudrėkinti ir paruošti tobulinimui.

Nepadauginkite makiažo pagrindo. Jo naudokite minimaliai, kad išvengtumėte kaukės efekto. Jei jūsų veido oda nėra problematiška ir nereikia maskuoti probleminių vietų, užteks ir BB ar CC kremo.

Lengvai paryškinkite skruostus ir skruostikaulius, tik nepersistenkite. Naudokite kuo natūralesnių spalvų bronzantus ir skaistalus, kad pasiektumėte geriausių rezultatų. Skruostikauliams naudokite vienu tonu tamsesnį už jūsų odos spalvą bronzatą.

Nepamirškite akių. Joms reikėtų skirti įpatingą dėmesį, bet nenaudoti per daug ryškių spalvų. Blakstienas paryškinkite juodu blakstenų tušu (jis tinka visiems be išimties makiažams). Akių vokams turėkite kelis šešėlius – žemės spalvų, vienu tonu tamsesnius nei jūsų odos spalva, keliais tonais tamsesnius nei jūsų odos spalva. Šios spalvos paryškins jūsų grožį, bet kartu ir neatrodys iššaukainčiai. Galite naudoti po vieną, arba derinti spalvas.

Lūpas dažykite ramiomis spalvomis. Vankite ryškių ir per daug blizgių ar lipnių lūpų dažų, blizgių. Leiskite joms atrodyti natūraliai.