STILIAUS PATARIMAI MOTERIMS PAGAL AMŽIAUS GRUPES NUO 20 IKI 60 METŲ

Views: 2

Deja, dažnai vienos ar kitos naujovės būna orientuotos į tam tikras amžiaus grupes. Surinkome šį sezoną karaliaujančius mados tendencijas ir pateikiame jas taip, kad kiekviena moteris galėtų prisitaikyti jas sau pagal amžių.

20 metų

Kadangi mados pasaulyje grožio ir jaunystės kultas, taip stipriai įsitvirtinęs, kad kone visas naujausias tendencijas pristato itin lieknos ir jaunos merginos, būtent tokioms merginoms ir galima pasikliauti visomis naujomis madomis. Šį sezoną merginos gali drąsiai rengtis languotais drabužiais, kurie dažnai vadinami gingham raštais. Nebijokite eksperimentuoti ir atrodyti drąsiai bei išsiskirti iš minios, juk jūsų laikas kaip tik dabar!

30 metų

Tokio amžiaus moterys dažniausiai jau yra atradusios savo stilių. Tokį, kuris joms tinka labiausiai. Tad tikrai nereikia kas sezoną keisti visą savo garderobą ir sukti galvą, kur visa tai sutalpinti. Esant tokiai situacijai, gelbsti papuošalai, aksesuarai. Jie suteikia jūsų stiliui naujų spalvų, o pats įvaizdis su skirtingais papuošalais bus visai kitoks. Šį sezoną keiskite ir derinkite auskarus. Rinkitės tokius, kurie atkreiptų dėmesį – masyvius, spalvotus, raštuotus, daugiakampius…

40 metų

40 – metės moterys turėtų rinktis klasikinių, laiko patikrintų siluetų ir mados naujienų derinius. Tokios moterys nori atrodyti ne tik madingai, bet ir šiuolaikiškai. Rezultatui pasiekti puikiai tiks ilgos pūstos rankovės, išdidinti arba suapvalinti pečiai. Toks drąsesnis pasirinkimas puikiai derės kartu su klasikinėmis juodomis kelnėmis ar mėgstamiausiais džinsais. Atrodysite iš tiesų stilingai, o jausitės kaip visada patogiai ir nevaržomai. Sėkmės ieškant savo garderobo papildymo.

50 metų

Tokios moterys savo spintoje jau tikriausiai turi įvairiausių stilių, audinių ir raštų drabužių. Taip pat jos išbandžiusios daugybę skirtingų įvaizdžių. Taigi, kaip dar pagyvinti tokių moterų aprangą ir rasti kažką, kas būtų nauja? Stilistai pataria rinktis dryžius. Šį sezoną taip jau sutapo, kad jie (šiaip jau tai daugiau klasikinė detalė) yra labai madingi. Vasarą galite dėvėti įdomesnių dryžuotų raštų drabužius. Jie neturi būti vienodi, daug geriau jei susimaišys chaotiški, asimetriški, kontrastingi, spalvoti, susipinantys dryžiai. Tai atrodo ne tik stilingai, bet ir tikrai išskiria jus iš minios.

60 metų

Moterys, savo spintoje jau turėjusios kone visų stilių detalių. Dabartinis jų stilius tikriausiai yra klasikinis. Na, bent jau taip būna dažniausiai. Joms puikiai tiks bateliai neaukštais kulniukais. Jie akimirksniu gražina laikyseną ir verčia moterį pasitempti. Tokie bateliai tiktų į visų moterų garderobus, nes juos galima derinti su daugeliu drabužių. Bateliai su mini kulniukais tinka ir kasdieniam avėjimui ir į šventėms, jie nevargina kojų, o atrodo grakščiai ir elegantiškai.