Ko imasi modeliai, norint sulieknėti?

Views: 2

Yra daugybė sveikų būdų kaip išlaikyti liekną figūrą ir dauguma modelių būtent juos ir naudoja. Modeliai nenaudoja pavojingų metodų, kurie padėtų jiems sulieknėti ir yra pavojingi sveikatai. Jie vadovaujasi protingais patarimais ir daro tą sveikai, nekenkiant savo sveikatai.
Modeliai skaičiuoja kalorijas. Kad numestų svorį, modeliai sunaudoja mažiau kalorijų nei sudegina. Tai reiškia, kad modeliai suvalgo mažiau kalorijų nei sudegina sportuojant. Modeliai valgo sveiką, maistingą, mažai kalorijų turintį maistą, kuris neaugina kilogramų – lašiša, žuvis, vaisiai, daržovės, liesa mėsa.
Kad sumažinti kalorijų kiekį, modeliai pakeičia maisto porcijas. Įprastas maisto porcijas, kurias ankščiau valgydavo – sumažina. Taip pat pakeičia kai kuriuos kalorijų daug turinčius produktus į sveikesnius, mažiau kaloringus. Pavyzdžiui, vietoj paprasto pieno, naudoja kokosų arba riešutų pieną, sumuštinį valgo su liesa dešra ir daug salotų ir užkandžiams pasirenka obuolį vietoje šokolado. Modeliai valgo įvairų maistą, tačiau riboja jo kiekį.
Modeliai daug juda. Sportas, įvairūs pratimai, bet koks judėjimas – ne tik degina kalorijas ir padeda numesti svorį, bet ir palaiko puikią fizinę formą. Judėjimas gali būti įvairus – sporto salė, bėgiojimas, važinėjimasis dviračiais, greitas vaikščiojimas, joga, įvairūs pratimai, aerobika, šokiai ir t.t. Svarbiausia turėti savo sporto ritmą ir jo laikytis. Modeliai sportuoja apytiksliai 3, 2 kartus per savaitę. Treniruotė turi būti tokia, kad judėtų visas kūnas – rankos, pečiai, nugara, krūtinė, kojos.
Todėl merginos, moterys, kurios nori sulieknėti, turi daryti tai išmintingai. Negalvokite , kad modeliai turi lieknas figūras nieko nedarant arba naudojant nesveikus būdus sulieknėti. Modeliai stipriai stengiasi, kad palaikyti liekną figūrą, nepakenkiant savo sveikatai, o darant tai protingai ir sveikai.