2018-ųjų šukuosenų tendencijos

Views: 1

2017-aisiais metais prasidėjusi garbanų manija persikelia ir į 2018-uosius. Natūralios garbanos, nuo smulkių iki kuo didesnių. Garbanotos merginos, šie metai – Jūsų. Venkite šukuoti garbanotus plaukus, jei norite išlaikyti jas tokias, kokios jos yra, geriau formuoti pirštais.

p1

Purvina blondinė – vienas pagrindinių spalvos įvaizdžių šiais metais. Tamsios šaknys ir šilto aukso blondiniškos sruogos keičia platinines ir pilkas spalvas, kurios buvo madingos 2017-aisiais.

p2

Galvos skaros ir vėl sugrįžta, podiumu ėjo Marc Jacobs ir Derek Lam kolekcijose. Geriausia galvos skarą pasirinkti iš šilko ir derinti su kažkuo, kas primena DOLCE&GABBANA 2018-ųjų pavasario/vasaros kolekciją. Aaronas Carlo rekomenduoja ja tampriai aprišti galvą, o plaukus surišti į kuodelį nugaroje. Patariama skarų raštus ir tekstūras rinktis senovines.

p3

Plaukų juostos taip grįžta į madą. Ar jos su dideliais kaspinais, ar turinčios sportinį prieskonį – tinka prie visko, geriausia vienspalvė, nešiojama prie žemai surištos uodegėlės ar kuodelio.

p4

Vienas iš labiausiai gąsdinančių išbandyti trendų – trumpai kirpti plaukai (bobas) su kirpčiukais. Net jei tavo veidas apvalus, nevertėtų bijoti išbandyti šios šukuosenos, nes stebinančiai tinka daug kam, tačiau derėtų vengti aštraus kirpimo, geriau suformuoti natūraliai suveltą šukuoseną.

p5