Kaip susitaikyti su atmetimu modelių industrijoje

Views: 0

Vienintelės ir nepakartojamos Gisele‘ės Bündchen paslaugų buvo atsisakyta 42 (net 42!) kartus, kol galiausiai ji sėkmingai debiutavo 1998-aisiais Aleksandro McQueen madų šou.

Olandų gražuolė Lara Stone septynerius metus buvo atmetama įvairių kompanijų, kol, galiausiai, „Givenchy“ suteikė jai „didįjį lūžį“ ir pasiūlė darbą. Taip pat, Joan Smalls buvo pakartotinai atmesta, nes ji buvo „per tamsi“, „per žema“ ir „per kūda“ ir dabar tai viena didžiausia sėkmės istorija modeliavime.

Jei jūsų atsisako nebe pirmą kartą, neskubėkite nuleisti rankų. Šiame straipsnyje, pateikiame penkias pagrindines strategijas, kurios padės jums suvaldyti susidariusią situaciją.

Aiški vizija. Labai svarbu nustatyti aiškią viziją, Jūsų pagrindinę priežastį, motyvą, kodėl būtent Jūs turėtumėte būti . Kai turite aiškią ir išsamią viziją ir sutelkiate dėmesį į visumą, tuomet kylančios kliūtys tampa mažesnės ir ne tokios skausmingos.

Pasitikėjimas savimi. Investavimas į pasitikėjimą savimi ir savęs priėmimas tokio, koks esi, visada yra saugi investicija ir tai atsiperka visam gyvenimui. Pradėkite nuo asmeninių pasiekimų sąrašo ar galingų „aš esu“ pareiškimų, kad sustiprintumėte savo savivertę. Ir tomis dienomis, kurios gali atrodyti sunkiausios, įsitikinkite, kad Jus supa Jūsų draugai, kurie gali Jums priminti, kokie Jūs esate nuostabus ir drąsus.

Nepriimkite visko asmeniškai. Tai yra svarbu ir tikrai reikalauja nemažai pastangų bei kantrybės. Ir kai galite atskirti „ne, ne šiuo metu“ nuo „ne, mes Jūsų nenorime“. Atminkite, kad bet koks „ne“, kurį gaunate, yra kažkieno lūkesčių, vizijos, minčių ir kūrybinių įsitikinimų padarinys. Ir tai jokiu būdu neturėtų būti Jūsų užsipuolimas ar smerkimas koks Jūs esate.

Kur nors nukreipkite negatyvias mintis. Atmetimo jausmas turi tam tikrą nuotaiką, atskirą energiją, kuri neleidžia judėti į priekį, priverčia jaustis slegiamu tam tikros naštos. Nesvarbu ar mintis bandote nukreipti išėję pasivaikščioti, bėgiojant, užsiimant boksu ar netgi rėkiant mėgstamą dainą automobilyje, svarbu atsiriboti nuo visų neigiamų jausmų, o ne laikyti juos. Fizinė veikla yra viena iš sveikiausių saviraiškos formų, nes ji turi galią tobulinti jus fiziškai, emociškai ir psichiškai, suteikdama lengvumą, papildomą motyvaciją ir aiškumą.

Dėkingumas. Greičiausias būdas ištverti atmetimą, tai rasti žmogų, kuriam dėl tam tikrų priežasčių esate dėkingas. Jį suradus, Jums bus lengviau ištverti sunkias akimirkas ir tai Jums padės ištverti sunkias akimirkas ir praskaidrins nuotaiką.

 

Dėkingumas reikalauja praktikos, bet jei tai daroma nuosekliai, jūs galite tapti sėkmingu mados versle, palikdami už nugaros tuos, kurie seniausiai pasidavė.