Ko reikia, kad būtum foto modelis

Views: 2

  • Tavo, kaip modelio, darbas – padaryti fotografo darbą kuo lengvesnį. Modelis, žinantis, ką turi daryti su savo kūnu ir veidu ir kuriam nereikia daug vadovauti atliks puikų darbą su fotografu. Jeigu sugebi prisitaikyti prie tempo ir reikalavimų bei esi lanksti, tai palengvins fotografo darbą, ko pasekoje fotosesija vyks be trikdžių ir pgal planą.
  • Labai svarbu buti sveikai ir energingai, nes į fotosesiją negalima atvyti pavargusiai, kadangi tai turės labai didelės įtakos nuotraukų kokybei. Todėl prieš fotosesiją gerai išsimiegok ir atvyk pilna energijos bei ryžto sunkiai dirbti, nes iš tavęs to tikimasi.
  • Niekada neveluok į fotosesiją: niekas nemėgsta laukti, ypatingai kai laikas – pinigai. Todėl visada geriau atvykti šiek tiek anksčiau, nei versti visus laukti. Ši savybė yra ypatingai svarbi ir sudrant savo įvaizdį bei tavo darbui ateityje.
  • Gebėjimas bendrauti su fotografu – nuo to priklauso darbo greitis ir kokybė. Turi ne tik klausyti fotografo nurodymų tačiau ir klausti, kokio rezultato jis siekia tam, kad sukurti tinkamą darbo aplinką.