8 būdai kaip galima sumažinti stresą neišėjus iš namų

Visits: 0

Pradėkite žiūrėti naujus serialus. Puiki televizijos laida ar serialas gali būti tokia pat puiki pabėgimo priemonė nuo viso chaoso kaip ir atostogos. Interneto pagalba yra pasiekiama daugybė internetinių filmų svetainių, kuriose galėsite išsirinkti žiūrėti serialus pradedant „Grey Anatomy“ ir pabaigiant filmų serijomis „Harry Potter“. Tai gali suteikti tiek pat džiaugsmo kaip ir merginų kelionė į Italiją ar Ispaniją.

Švarūs namai – švari siela. Sakoma, kad chaotiška erdvė veda į chaotišką protą. Jei pastaruoju metu pastebėjote, jog dirbate namuose, suprasite, jog netvarka egzistuoja ir ji jūsų namuose. Daugeliui iš mūsų pandemijos patirtis reiškė mokymąsi gyventi tik su pačiais reikalingiausiais dalykais. Pandemija leido įvertinti tai kas iš tikrųjų yra svarbu mūsų gyvenime, kas suteikia puikią galimybę įsisavinti minimalistinį gyvenimo būdą, kitaip tariant: laikas pavasario – vasaros švaros etapui.

Meditacija. Jei vidiniai pokalbiai su savimi ar kitais šeimos nariais tapo per garsūs, meditacija gali padėti pabėgti. Pabandykite meditaciją įtraukti į savo rytinę ar vakarinę rutiną, pradedant keliomis minutėmis per dieną. Tai padės nusiraminti, padidinti geresnę savikontrolę, padės ignoruoti nepageidaujamas ar stresą sukeliančias mintis ir įpročius.

Skaitymas. Jei turite knygų besikaupiančių jūsų knygų lentynoje, ir vis dar nedrįstate paimti jų į rankas, tai dabar pats metas tą padaryti. Skaitydami susikaupsite, atsiribosite nuo jus supančio pasaulio, galų gale skaitymui susikursite jaukų kampelį, kuriame bus jauku bei patogu skaityti.

Sodininkystė. Stebėjimas kaip jūsų augalai klesti ir auga gali patenkinti jus ir jūsų mintis. Tiesiog sodinkite mažus daigus į vazonėlius, investuokite į kambarinį augalą ar net auginkite mini vaistažolių sodą ant jūsų virtuvės palangės. Jūs nustebsite kiek augalai gali teikti pozityvių minčių jums. Iš tiesų sodininkystė gali sumažinti streso hormoną kortizolį.

Meniškumas. Jums nereikia didelių drobių ir vandens, kad įrodytumėte, jog esate meniška/ as. Užtenka pasiimti spalvinimo knygelę, kurių būna ne tik vaikiškų, tačiau ir skirtų meditacijoms, skirtos suaugusiems, kurie patiria didelį stresą ir nerimą.

Nauja kalba. Laukdami kitų atostogų, galite išmokti naują kalbą, kuri padės jums lengviau pažinti tą šalį, kurioje galbūt norite atostogauti. Jūs neprivalote išmokti kalbėti laisvai, tačiau kelios pagrindinės frazės gali būti naudingos. Programėlės tokios kaip „Duolingo“ ar kitos, leidžia kasdien neribotą laiką mokytis naujų žodžių ir frazių.

Pasilepinimas. Nesidrovėkite ir bent kartą per savaitę pasidarykite sau SPA dieną. Nuo galvos iki kojų; plaukų ir veido kaukės, manikiūras, pedikiūras, viso kūno šveitimas ir net įdegis jei jaučiate jog kūnui trūksta šiek tiek saulės spindulių. Užsidekite žvakes, susikurkite sau malonią SPA aplinką.