Kaip į savo gyvenimą pritraukti tai, ko nori?

Views: 4

Tiesa ta, kad kiekvienas gali gyventi savo svajonių gyvenimą, tik reikia nuoširdžiai tikėti, kad tikrai esate to vertas. Svajonių gyvenimą įmanoma susikurti patiems – per vizualizacijos galią. Svarbu vizualizuoti savo svajones, pasitelkiant minties galią. Taigi, kaip tai daryti?
Kiekvieną vakarą prieš einant miegoti, reikia įsivaizduoti savo svajonių gyvenimą. Įsivaizduoti jau save gyvenančią tą gyvenimą ir tvirtai tikėti, kad šias mintis Jums pavyks įgyvendint.
Pavyzdžiui, norite turėti liekną, gražią figūrą. Kiekvieną vakarą prieš miegą, vizualizuokite savo svajonių kūną, įsivaizduodama save liekną ir tarkite sau: „Aš lengvai numetu svorį“. Tokie vizualizacijos ritualai ne tik padeda išlaikyti dėmesį ties savo tikslu ir svajone, bet ir sukuria teigiamų įspūdžių mūsų pasąmonėje – kas realiai traukia mūsų svajonių išsipildymą.
Kitas dalykas, kuris padeda pritraukti svajones – tai vizijos lenta. Ji yra įrankis, kuris įgyvendina traukos įstatymą, kuris realiai parodo Jūsų svajones. Vizijos lenta gali būti plakatas, nuotraukos, piešiniai, iškarpos, kurios susijusios su Jūsų svajonėmis arba frazės dalykų, kurių norite savo gyvenime.
Savo vizijos lentos sukūrimui skirkite šiek tiek laiko ramiai pasėdėti ir pagalvoti ko iš tiesų šiuo metu labiausiai norite iš gyvenimo. Pagal tai, suraskite Jūsų svajonę atspindinčius piešinius, nuotraukas, frazes ir suklijuokite, nupieškite arba užrašykite jas ant savo vizijos lentos. Tuomet pasistatykite ar pasikabinkite ją tokioje vietoje, kurioje kasdien, prieš miegą galėtumėte ją matyti.
Minčių vizualizavimas – koks galėtų būti Jūsų gyvenimas – yra svarbiausia, norint gyventi tokį gyvenimą – apie kurį svajojate. Tik vizualizacijos dėka, mes darome sau teigiamus įspūdžius kiekvieną dieną, taip artėdami prie svajonių gyvenimo tikslo. Todėl užuot gyvenę aplinkybių suformuotą gyvenimą – gyvenkite savo norimą gyvenimą.