KAIP ATRASTI SAVO ASMENINĮ STILIŲ?

Visits: 0

Jei ir jūs norite visada atrodyti stilingai ir nepriekaištingai, susikurkite savo drabužių derinį – uniformą. Tai labai atsakingas darbas, reikia atsižvelgti į tai, kas jums patinka, tinka jūsų figūrai, tinka daugeliui atvejų, atrodo stilingai. Kad būtų lengviau, atsakykite sau į kelis pagrindinius klausimus.

Kokių drabužių turite daugiausiai? Šis atsakymas iš karto atskleidžia ir tai, kas jums patogiausia, priimtiniausia dėvėti. Patogumas ir komfortabilumas turi būti pagrindiniai kriterijai, kuriais vadovaujantis kuriste savo uniformą. Juk ir neisšsiskiriantį, bet jums itin patogų drabužį galima paversti jūsų įvaizdžio akcentu.

Koks drabužių kirpimas ir pasiuvimas tinka jūsų figūrai? Juk drabužiai tikrai puikiai gali paslėpti figūros netobulumus ir paryškinti privalumus. Pavyzdžiui, prigludusiomis kelnėmis ar sijonu galite pademonstruoti savo tobulas kojas, o laisva palaidine paslėpti šiek tiek atsikišusį pilvuką. Rinkitės drabužius pagal savo figūros tipą ir tikrai pasiekisite geriausių rezultatų.

Kas jums teikia daugiausiai džiaugsmo? Ko negalite aplenkti parduotuvėje? Tai gali būti koks nors papuošalas, drabužis, rankinė… Toks jūsų numylėtinis būtinai turi būti įtrauktas į jūsų aprangos derinį, nes būtent su juo jausitės laimingesnė, atrodysite labiau pasitikinti savimi ir spinduliuosite grožiu.

Ar jūs turite savo stiliaus ikoną? Gal yra kokia nors tikrai žavi ir visuomet stilinga moteris, kuri jus įkvepia ir jūs norite į ją lygiuotis? Ji gali būti garsi ir žinoma visame pasaulyje, o gali būti ir žinoma tik jūsų aplinkos žmonėms, tai visai nesvarbu. Svarbiausia, kad jūs galite jos išpuoselėto stiliaus detales pritaikyti sau, žinoma, jei jos tikrai jums tinka. Juk kartais pažiūrėjus iš šalies tikrai galima atrasti naujų ir įdomių dalykų.