PASIRINK SAU TOBULAI TINKANČIĄ ŠUKUOSENĄ

Views: 4

O kokią šukuoseną verta rinktis, kad ji ir tiktų ir būtų madinga? Pateikiame kelis šiuo metu itin stilingus variantus.

TIESŪS PLAUKAI
Taip, visiškai tiesūs plaukai be jokių šukuosenų. Jei jūsų plaukai būtent tokie – net negalvokite jų kaip nors sukti ar pinti. Tiesūs plaukai tikras sezono topas, tad jei senai svajojai juos išsitiesinti, dabar pats metas. Išsitiesinti gali pati namuose arba kirpykloje.

 

1

 

GARBANOTI PLAUKAI
Ne tik tiesūs, bet ir garbanoti plaukai yra labai madingi. Garbanos gali būti didelės arba mažos, tai didelės reiškšmės neturi. Svarbiausia, kad visi plaukai būtų garbanoti, o ne kelios sruogos. Tad jei tavo plaukai “pusiau garbanoti”, arba susigarbanok juos visus, arba išsitiesink. Šį sezoną tarpinio pasirinkimo nėra.

 

2

 

KUODAI
Tiek dideli kuodai, tiek maži kuodukai tikrai įsitvirtinę mados pasaulyje. Juos susisukti gali ir tiesių, ir garbanotų plaukų savininkės. Kuodams apribojimų nėra – jie gali būti laisvi, standūs, maži, dideli. Norint valiūkiško įvaizdžio, susisukite du kuodelius, primenančius ragus.

 

3

 

PAPRASTAI SURIŠTI PLAUKAI
Tai paprasčiausia, vadinamoji, uodegėlė. Šukuosena kuri tinka visur ir visada, dabar yra labai madinga. Plaukus rišti gali tiek aukštai viršugalvyje, tiek žemai prie pat kaklo. Norėdama išsiskirti iš minios, rinkis išskirtinius ir ryškius plaukų aksesuarus: juostas, gumeles, dirželius, sages…

 

4

 

BERNIUKIŠKA ŠUKUOSENA
Manote, kad trumpi plaukai jums netinka? Patikėkite, trumpi plaukai tinka kone visoms moterims. Tad jei norite pokyčių ir nebijote iššūkių, nusirėžkite savo kasas ir pasidžiaukite trumpų plaukų šukuosena. Tikėtina, kad rezultatas nustebins maloniau, nei galvojate.

 

5