Ką atsivežti su savimi į festivalį?

Views: 2

Pirmas dalykas apie kurį pamąstai, kai pagalvoji apie festivalį, be geros muzikos ir draugų, tai palapinė. Pasirūpink palapine, nes lauke festivalio metu tikrai nemiegosi. Palapinė turėtų būti lengvai pastatoma, kad jau nuvažiavęs į festivalio vietą, nereikėtų gadintis sau nuotaikos ir erzintis, kad neišeina pastatyti palapinės. Geriausia, kad būtumei jau bent kartą prieš tai ją statęs. Jeigu pasiryžai pirkti naują palapinę, gerai apskaičiuok kiek žmonių į ją gali tilpti, nes tikrai nenorėsi grūstis paryčiais su per dideliu skaičiumi žmonių į mažą palapinę.

Miegmaišis. Žinoma, galima vežtis kokias nors kaldras į festivalį, tačiau miegmaišis užima mažiau vietos ir kadangi važiuodamas į festivalį pasiimi ir taip daug daiktų, tad miegmaišis kompaktiškesnis nei kad kaldros, dėl to įsigyk miegmaišį. Be to, miegmaišyje žymiai patogiau miegoti ir jis žymiai geriau pasaugos tave nuo visokių vabalų, kurie gali atskristi į tavo palapinę.

Čiužinys. Jeigu esi mergina, tai ypatingai rekomenduotina pasiimti čiužinį ant kurio miegosi, taip bus ne tik žymiai patogiau miegoti, bet ir žinosi, kad neperšalsi. Pasiimk pripučiamą čiužinį, vėl gi važiuodama link festivalio, jis užims žymiai mažiau vietos, o dienos metu, jeigu festivalis bus šalia vandens tvenkinių, galėsi jį panaudoti, kaip plaustą ir taip atsigaivintinuo karštos saulės.

Akiniai, kepurė, kremas nuo saulės. Nieko nėra blogiau, nei perdegti saulėje. Festivalis paprastai trunka tris dienas ir tu tikrai nenori sudegti saulėje per pirmąją dieną ir tada kitas dvi dienas kankintis nuo skausmo ir odos tempimo. Kad to išvengtum, pasiimk saulės kremą, akinius nuo saulės, kepurę. Taip apsisaugosi nuo saulės ir nesusigadinsi sau geros nuotaikos.

Purškiklis nuo vabzdžių. Festivaliai vyksta lauke, tad žinoma, kad aplink tave skraidys daug uodų, kurie tik ir ieškos atidengtos odos, kad įsisiurbtų. Kad tavęs neerzintų pastovus zvimbimas šalia tavo ausų, nusipirk purškiklio nuo uodų ir nebesuk dėl to galvos. Niekas tavęs nesukandžios ir jausies žymiai geriau.

Šlapios servetėlės. Higiena festivalio metu, tikrai nėra labai gera. Patekti į dušus sunku, tad gali vaikščioti nesiprausęs visas tris dienas. O vakarais bešokdamas pagal gerą muziką tikrai suprakaituoji ir pradėsi neskaniai kvepėti. To išvenk pasiėmęs šlapių servetėlių, kuriomis galėsi šiek tiek apsivalyti ir tapti švaresnis.

Vasaros sezonas, bet tai nereiškia, kad ir naktį bus karšta. Nepamiršk įsidėti ir šiltesnių rūbų. Naktį temperatūra drastiškai nukrenta ir tu tikrai nenorėsi sušalti vaikščiodamas su rūbais, su kuriais vaikščiojai dieną. Pasiimk bent kokį nors megztinį, taip pasirūpindamas, kad tikrai neteks šalti.

Sausas šampūnas. Sausas šampūnas bus tavo išsigelbėjimas festivalio metu. Plaukai susiriebaluos žymiai greičiau, nei kad paprastom dienom, tad sauso šampūno išnaudosi tikrai daug. Kad nereikėtų vaikščioti sukibusiais plaukais, įsimesk jo ir nesuk sau galvos.

Nešiojamą pakrovėją. Razečių festivalio metu gali iš viso nerasti. Tad būtinai pasiimk nešiojamą pakrautą pakrovėją, kad galėtum pasikrauti savo telefoną ir susisiekti su savo draugais, jeigu pasimestum nuo savo grupės.