SAVO STILIAUS RADIMAS

Visits: 0

Kažkada buvę madingi džinsai žemu liemeniu, dabar nebėra daugumos nešiojami. Populiaresni už džinsus žemu liemeniu tampa džinsai aukštu liemeniu. Bet paauglės, kol atras savo stilių , gali nešioti rūbus nepriklausomai nuo to kas yra madinga, o kas ne. Visus madingus rūbus gali rasti parduotuvėse, nes ten tik tokius ir parduoda. Kad žinotum kas yra šiuo metu madinga, o kas ne, gali pradėti apsipirkti didžiuosiuose prekybos centruose, ar vartyti mados žurnalus.

Džinsai yra pagrindas kiekvieno žmogaus spintoje. Džinsus gali derinti vos ne su viskuo. Kasdieniam įvaizdžiui sukurti gali prie džinsų derinti paprastus marškinėlius ir sportinius batelius, o kad sukurtumei šiek tiek klasiškesnį įvaizdį, rinkis palaidinę ir aukštakulnius.

Kiti pagrindiniai rūbai, kuriuos vertėtų turėti savo spintoje yra: trumpos, prigludusios palaidinės, palaidinės su kaklu, šortai, sijonai, vasariškos suknelės ir sportinio stiliaus švarkai. Jų spalvos irgi gali keistis pagal sezonus. Sijonų ilgiai tai trumpėja, tai ilgėja, tačiau abudu išlieka madingi.

Mergaičių rūbų kokybė praranda prasmę, kadangi jų stiliai keičiasi taip greitai. Mergaitėms atsibos jų rūbai dar prieš juos apsimaunant, todėl išsirink tokius rūbus, kurie nebūtų per daug brangūs ir nereikėtų jų nešti į valyklą valyti, nes tai tik papildomai kainuoja.

Eksperimentuok, kad atrastum savo stilių

Vienas gražiausias dalykas paauglio gyvenime yra galimybės eksperimentuoti. Net ir paprasčiausi džinsai su marškinėliais gali atskleisti nešiotojo asmenybę. Džinsų dabar yra visokių. Jų yra visokių spalvų, įvairiomis detalėmis, ar visiškai paprasti. Net ir džinsų kišenių išdėstymas gali sukurti visiškai kitokį įvaizdį.

Paprasti marškinėliai taip pat gali daug ką pasakyti. Marškinėliai gali būti paprasti, su apvaliu kaklu ar su V formos iškirpte, su raštais ar be jų. Jie visi gali būti naudojami kaip savęs išreiškimo forma. Jie gali sakyti kažką asmeniško, kažką politinio ar susijusio su mada. Jums rinktis.

Bet didžiausią dalį paauglių aprangos sudaro aksesuarai. Juos gali rasti visose parduotuvėse. Renkantis batus, patogumas kartais gali būti paaukojamas dėl stiliaus. Tai gali būti didelė problema priklausomai nuo to, ką veiksi juos nešiodama. Perkant batus įsitikink, kad jie yra patogūs ir tau jie tinka.

Batai gali būti pagaminti iš odos bei odos imitacijos ir kitų medžiagų. Odiniai batai paprastai ilgiau tarnauja, bet jie kainuoja šiek tiek daugiau. Prieš perkant batus pamąstyk kiek ilgai manai, kad juos vis dar norėsi nešioti ir jie tiks prie tavo dabartinio stiliaus.

Rankinukas ar delninukas irgi yra puikus aksesuaras. Mados žinovai nebereikalauja, kad batai derėtų su tavo rankine, todėl gali eksperimentuoti. Nusipirk didelę ar labai mažą rankinę. Svarbu, kad į jas tilptų visi daiktai, kurių tau reikia. O nenorintiems nešiotis su savimi rankinių, įsigykite ,,fanny pack“. Jie nebėra skirti tik sportininkams. O kai jau norėsi atrodyti prašmatniau – pridėk prie savo sukurto įvaizdžio aksesuarų.