5 galimos priežastys kodėl modeliai negauna užsakymų

Views: 1

Čia pateikiamos 5 galimos priežastys, kodėl negalite rasti jokių darbo pasiūlymų ir 5 galimus sprendimus, kaip jas išspręsti.

Mados nesivaikymas. Tendencijos ateina ir praeina. Būta įvairių mados tendencijų: nepaprastas liesumas, tarpai tarp dantų, tankūs antakiai, šviesinti (balinti) antakiai, strazdanos bei pastaruoju metu, priglundantys rūbai ir įdegusi odos spalva.

Nekeiskite savęs, kad atitiktumėte dabartines mados tendencijas. Mados ateina ir praeina – ir greičiausiai save keisite tik tam, kad nebūtumėte nuo jų atsilikęs ir visada madingas. Geriau sutelkite dėmesį į stiprų savo įvaizdį ir gerą reputaciją. Tai greičiausiai truks ilgiau, bet bus daug efektyviau gauti užsakymų. Gali būti, jog esate brunetė, o vasaros sezono fotosesijoms reikalingos blondinės ir galbūt, netrukus, agentūroms prireiks brunečių žiemos fotosesijoms. Tai gali tapti Jūsų proga gauti darbą.

Jūsų agentūra nesiūlo Jūsų klientams. Nustebsite kaip dažnai tai vyksta. Po kelerių metų Jūsų portfolio bus pamirštas klientų ir bus susidomėta kitais naujais modeliais, kylančiais karjeros laiptais. Jeigu taip nutiko, tai gali reikšti, jog Jūsų modelių agentūra neskiria Jums daug dėmesio ir pastangų rasti klientus, todėl siūlant modelius klientams, Jūs netenkate pirmenybės gauti užsakymą. Nebijokite! Tai galima lengvai pakeisti.

Pasikalbėkite su savo modelių agentūros atstovu. Paaiškinkite, kad jaučiatės taip, lyg nesistengiama Jūsų reklamuoti klientams. Paklauskite jų, ką jie mano dėl to, kad negaunate užsakymų. Tikėtina, kad jie Jums pasakys kas yra ne taip ir prie ko Jums reikėtų padirbėti, o Jūs savo ruožtu leisite jiems žinoti, kad jiems reikia daugiau Jus reklamuoti.

Ekstremaliais atvejais Jums gali tekti pakeisti agentūrą. Modeliams nerekomenduojama keisti modelių agentūrų. Modelių agentūros pakeitimas ne visada pasiteisins ir kai kuriais atvejais tai gali dar labiau pakenkti Jūsų karjerai. Visada pasikonsultuokite su savo modelių agentūra prieš nuspręsdami ją keisti!

Jūs nesate pakankamai geros formos. Dabartinė rinka atspindi stiprių, sveikų, įdegusių kūnų poreikį. Jei Jūs negaunate užsakymų, tai gali reikšti, kad galbūt neatitinkate to kūno tipo reikalavimų. Jums gali prireikti priaugti svorio, numesti svorio ar įdegti!

Tai gana paprasta išspręsti su paprastu dietos koreagavimu ir kasdieniu sportu. Nueikite į sporto salę arba pagalvokite apie treniruotes su asmeniniu treneriu.

Jūsų modelio portfolio nėra įsimintinas. Jūsų portfolio nuotraukos gali būti nepakankamai stiprios, o Jūsų pozos nuotraukose – niekuo neišsiskiriančios iš kitų. Tai gana dažna problema, turinti palyginti paprastą sprendimo būdą.

Jums gali prireikti iš naujo įvertinti portfolio nuotraukas ir jas pakeisti kitomis. Svarbu, kad Jūsų portfolio turėtų patrauklų įvaizdį.

Geriausia dėl portfolio atnaujinimo arba sukūrimo tartis su modelių agentūra, kurioje ir esate, nes be abejo norėsite dirbti su profesionaliais fotografais ir pasiekti gerų rezultatų, kurie Jus tenkintų.

Jums reikia naujo įvaizdžio. Jūsų stilius ar pirmasis įspūdis, kurį Jūs suteikiate klientui, gali būti netinkamas tuometinei rinkai.

Paklauskite savo modelių agentūros atstovo, ką jis galėtų pasiūlyti, kaip geriau apsirengti ir koks stilius Jums labiausiai tinka. Kai kurie modeliai eina drastišku keliu ir patys kuria sau stilių.