Modelio eisena

Visits: 0

Daugelis moterų svajoja vaikščioti kaip modeliai ir tik keletas žengia žingsnį toliau, eidamos į modelių vaikščiojimo pamokas. Jei esi motyvuota gali išmokti ir pati, dabar pat. Nuo galvos iki kojų, mokymasis vaikščioti įtraukia visą kūną, tai yra lengva išmokti, bet užtrunka daug laiko įvaldyti. Todėl vertėtų pasiruošti kiekvieną dieną treniruotis eiseną. Todėl jau laikas išsitraukti aukštakulnius ir nupūsti nuo jų dulkes. Dabar laikas mokytis eiti taip, kad parodytum pasauliui savo požiūrį eisena ir kokia pasitikinti savimi esi.

 1. Prieš pradedant mokytis vaikščioti, pirmiausia reikia stebėti, kaip modeliai vaikšto podiumu. Žiūrint video įrašus, turi stebėti, kaip modelis laiko galvą, ką daro su akimis ir burna, rankomis ir kaip judina kojas. Stebėti judesius klubais ir kaip dedamos pėdos. Labai svarbu žiūrėti naujausius video įrašus iš mados savaičių ar dizainerių pristatymų, taip neatsiliekant nuo tendencijų.
 2. Tiesus žvilgsnis: labia svarbu praktikuotis išlaikyti tiesų ar į tolį žvilgsnį. Negalvok daugiau apie nieką kitą, nei akys. Modeliai negali užmegzti žvilgsnio su auditorija, tai sukuria nuošalumo ir praštmatnumo jausmą. Jeigu nesi tikra, kaip atrodo kelias, gali greitai žvilgtelėti žemyn tik akimis įsitikinti, kad priešais tave nėra jokių kliūčių.
 3. Pakelta galva: kai laikai įsmeigusi žvilgsnį į priekį, tavo galva ir smakras taip pat turi būti tiesiai. Vieninteliu atveju profesionalūs modeliai pasuka galvą, kai pozuoja arba daro apsisukimą. Tiesiai laikoma galva suteikia tikslo pojūtį kurį kiti greitai perima. Tai duoda jėgos, nei kaip einant nuleista galva sukuria silpno ir depresuoto žmgaus įspūdį.
 4. Atpalaiduok burną: kai bandai išlaikyti tiesų žvilgsnį ir galvą, gali pajusti, kaip įsitempia burna. Atsikratyk piktai atrodančios burnos mimikos šiek tiek praverdama lūpas ar laikant sučiauptas lūpas, tačiau atpalaidavus žandikaulį taip, kad nesiliestų dantys. Atsikratant įtampos burnoje padės tau atsikratyti įtampos ir visame kūne.
 5. Tiesi laikysena: profesionalūs modeliai turi gražią laikyseną ir tai yra tai, ko visis turėtų siekti. Bandyk stovėti tiesiai įsivaizduodama tiesią liniją einančią per tavo stuburą iki pat galvos viršaus. Stenkis nesikūprinti ir neatrodyti per daug įsitempusi. Gali treniruotis tiesią laikyseną sedėdama ant jogos kamuolio po 15 min. kiekvieną dieną bei vaikščiodama su knyga ant galvos, stengdamasi išlaikyti jos pusiausvyrą.
 6. Kai eini leisk rankoms siūbuoti natūraliai prie šonų. Nelaikyk rankų įtemptų ar tiesių kaip roboto, bet ir nemosykuok jomis kaip vėjo malūnėlis. Delnus atpalaiduok arba priklausomai nuo to, ką esi apsirengusi, gali susidėti vieną ar abi rankas į kišenes.
 7. Pėdos tiesiai: venk dėti pėdas į vidų arba į išorę. Kai eini, tavo pėdos turi būti dedamos tiesiai ir tam nėra jokių išimčių. Jeigu turi problemų su pėdomis, turi kiekvieną dieną treniruotis ir vaikščioti tiesiai. Tam reikia nemažai laiko ir pastangų, tačiau yra vert air naudinga.
 8. Klubų siubavimas: kai praktikuojiesi ėjimą, turi atkreipti dėmesį į klubų judesius. Jie turėtų judėti natūraliai, didelė klaida juos priverstinai judinti.
 9. Atrask savo ritmą: grojant muzikai nėra sunku ėjimo ritmą. Jeigu muzika negroja, tau reikia pačiai susikurti savo ritmą. Pradėk treniruotis vaikščiodama grojant skirtingai muzikai, turinčiai skirtingus ritmus. Kai rasi ritmą, kuris tau tinka labiausiai, tęsk vaikščiojimą pagal jį, kol tau nebereikės muzikos.
 10. Kai būsi įvaldžiusi vaikščiojimą lygiapadžiais batais ar basomis, laikas pereiti prie aukštakulnių. Mokymasis vaikščioti su aukštakulniais pasitikint savimi užima laiko. Nert ir geriausi modeliai suklumpa, todėl vaikščiok su aukštakulniais kuo dažniau. Stenkis per dieną bent 30min ar ilgiau treniruotis eiseną su aukštakulniais. Profesionalūs modeliai treniruojasi eiseną ant bėgimo takelio.
 11. Poza: kai modelis praeina podiumą, jis sustoja ir pozuoja. Suteik pozai charakterio, palink ant vieno klubo. Poza išreiški ne tik savo charakterį, bet atskleidi ir drabužio grožį bei privalumus.