Kuo internetas naudingas modeliams?

Views: 7

Šiuolaikinėje visuomenėje beveik visi naudojasi internetinėmis galimybėmis tiek darbo laisvalaikio ar asmeniniais tikslais. Lygiai taip pat ir modeliai naudojasi internetu, norėdami save parduoti kaip modelį, būti pastebėtiems klientų, gauti užsakymų arba sekti naujienas apie vyksiančias modelių atrankas.
Pavyzdžiui, kiekvienas modelis žino, kad norint įsitraukti į profesionalų modelių „žaidimą“, turi turėti socialiniame tinkle „Instagram“ savo paskyrą ir tai galioja ne tik modeliams, bet ir modelių agentūroms. Modelių agentūros naudoja „Instagram“ norėdami paskelbti apie naujas modelių atrankas, parodyti klientams savo turimus modelius, ieškoti naujų ir t.t.
Jeigu modeliai gauna žinutę nuo asmens, prisistačiusio modelių agentu arba modelių agentūros atstovu, nereikėtų iš karto džiaugtis ir pulti jiems atrašinėti. Pirmiausia – reikia išsiaiškinti ko tas žmogus nori ir tikisi, rašydamas žinutę modeliui. Jeigu žinutėje yra rašoma, kad modelis labai gražus ir perspektyvus ir jam iš karto siūloma pasirašyti sutartį su modelių agentūra ar siūlomas didelis užsakymas su perspektyviais klientais – nereikėtų tuo tikėti. Nei viena modelių agentūra ir to labiau nei vienas klientas nepriims modelio darbui ir nepasirašys sutarties, prieš tai jo nepasikvietęs pokalbiui gyvai arba telefonu.
Modeliai turi būti labai atsargūs su tais asmenimis, kurie su modeliais socialiniais tinklais susisiekia siūlydami puikią modelio karjerą tiesiog čia ir dabar. Apie šias žinutes rašančius asmenis reikėtų viską išsiaiškinti, nes kai kurie jų gali būti net ir pavojingi. Ypatingai tai liečia nepilnamečius modelius, kurie greitai ir naiviai patiki tokiomis „saldžiomis“ kalbomis apie neįtikėtinai sėkmingą modelio karjerą. Nepilnamečiai modeliai apskritai neturėtų atsakinėti į tokias žinutes, be jų tėvų leidimo. Internetas yra labai naudinga priemonė modeliams parodyti save, sužinoti įvairias naujienas modeliavimo srityje, rasti tinkamas modelių agentūras, sekti modelių atrankas ir t.t., tačiau reikia būti atsargiems ir protingai elgtis tokiose situacijose.