Tuo metu kai Campbell pradėjo modelio karjerą, labai buvo paplitusi tamsesnės odos modelių diskriminacija. Tačiau Naomi, pasinaudodama savo ryšiais , įveikė šią kliūtį. Taip ji tapo viena iš nedaugelio juodaodžių moterų, patekusių į aukštosios mados klasę.
Yra ne vienas pavyzdys, kuris įrodo, kad Campbell tapo viena pirmųjų aukštosios mados juodaodžių modelių ir nuo tada po truputį pradėjo mažėti juodaodžių modelių diskriminacija. Pavyzdžiui, 1987 m. Naomi tapo pirmoji juodaodė moteris, tapusi britų mados žurnalo „Vogue“ veidu. 1988 m. modelis tapo pirmoji juodaodė moteris, gavusi vietą pirmajame prancūzų mados žurnale „Vogue“ puslapyje, kur buvo aprašyta gražuolės istorija.
Išėjus į modeliavimo „pertrauką“, Naomi turėjo begalę nesuskaičiuojamų kitų užsiėmimų, susijusių su mados dizainu, muzika, vaidyba, albumų išleidimu, restoranų valdymu. Nors Naomi ir išbandė daugelį skirtingų veiklų, nei viena neatrodė skirta būtent jai iki tol, kol 2013 m. ji netapo realybės projekto „Veidas“ (the face) viena iš trenerių ir teisėjų. Šis šou buvo gana stiprus ir nuo pat projekto pradžios turėjo didelį būrį gerbėjų. Šalia Naomės, buvo dar du modeliai, kurie taip pat atliko teisėjų ir trenerių vaidmenis. Tačiau Naomi turėjo daugiausiai patirties ir, žinoma, buvo labiausiai žinoma tarp jų. Tačiau Naomei tai nebuvo tik konkurencija ir varžymasis, ji šou suprato kur kas giliau. Naomi stengėsi savo komandai duoti kuo daugiau žinių, kad jie įgautų kuo daugiau patirties, įgūdžių. Modelis daugiau galvojo ir pergyveno dėl savo žinių perdavimo kitiems modeliams ir jų įsisavinimo, nei dėl savo pergalės laimint prieš konkurentes.
Naomės Campbell turtas siekia 48000000 dolerių. Su tokiu turtu, galia ir žinomumu, ji vis dar daro didžiulę įtaką mados pramonei, taip pat prisideda prie daugybės labdaros organizacijų.