TAVO SPINTOJE NETURĖTŲ BŪTI ŠIŲ 14 DAIKTŲ

Views: 1

Kadangi mados nuolat sukasi ratu, ir kas buvo madinga anksčiau kada nors vėl grįš mados viršūnę, dalis moterų yra linkusios savo draubužius kaupti ir laukti, kada vėl galės juos ištraukti į dienos šviesą.

Vis dėlto yra dalykų, kuriuos verčiau išmesti ir nesukti dėl jų sau galvos.

1. Kažkada dėvėtos pamergių suknelės. Labai abejotina, ar dar kada jas apsivilksite.

2. Savo išvaizdą praradę drabužiai. Tikriausiai jau bandei juos valyti, taisyti ir nepavyko, tad drąsiai mesk juos lauk iš savo spintos.

3. Nebepatogios liemenėlės. Nors nusipirkti nauhas ir nėra pats pigiausias reikalas, senas ir nudėvėtas vargu ar dar norėsis traukti iš spintos.

4. Nepatogūs ir trinantys aukštakulniai. Bateliai, kurie žaloja jūsų kojas, nėra to verti, kad ir kokie gražūs bebūtų.

5. Virvelinės kelnaitės. Jos nei patogios, nei atrodo gražiai, tai kam iš viso jas laikyti?

6. Senos tamprės. Taip, jos labai patogios, bet jau taip nudėvėtos, kad net persišviečia.

7. Trumpos, aptemptos suknelės. Dėvėjote jas prieš kelis metus, o dabar pasikeitė jūsų ūgis ir figūra, tad reikėtų pakeisti ir sukneles.

8. Oficialūs kostiumėliai, kurie jums visai netinka. Tokia apranga tikrai tinkama einant į darbo pokalbius ar į patį darbą, bet jei tai jums visai netinka….

9. Neapgalvotai nusipirkti drabužiai. Jei kaltinate save, kad prisipirkote nereikalingų drabužių, jų laikymas spintoje kelis metus čia niekaip nepadės, tik erzins jus kiekvieną dieną.

10. Džinsai, kurių liemuo nepadoriai žemas. Juk jie tokie nepatogūs, geriau jau įsigykite naujus ir komfortiškus, su kuriais tikrai geriau jausitės.

11. Sportiniai drabužiai iš veliūro. Tokie drabužiai apskritai rodo keistą žmonių mąstymą apie drabužius ir jų paskirtį.

12. Sena festivalių apranga. Ar tikrai dėvėsi tuos pačius drabužius keliuose festivaliuose iš eilės? Abejotina…

13. Marškinėliai su kažkada patikusiu užrašu. Tikriausiai tai juokingas paauglystės juokelis, kuris dabar vargu ar kažkam bepatiktų, tad jam tikrai nereikia gulėti jūsų spintoje.

14. Per maži rūbai. Visos merginos turi tokių drabužių, kuriuos vilkės, kai tik numes svorio. Ar verta kiekvieną dieną save liūdinti tokiais rūbais?