Modelių etiketas

Views: 4

Buvimas modeliu – nesuteikia modeliui teisės būti „pasaulio bamba“, ypač, jeigu modelis dar yra naujokas arba tik su kelių metų patirtimi.
Kada modelis pradeda galvoti, kad yra už kitus kažkuo pranašesnis ar geresnis, jis gana greitai gali įgyti daug priešų modelių industrijoje. Nekalbant jau apie tai, kad dauguma žmonių su tokiais modeliais nenori dirbti. Todėl, laikantis kelių etiketo taisyklių, modelis bus laikomas profesionaliu ir darbščiu modeliu.
Būti laiku. Nėra nieko blogiau nei priversti fotografą ir jo komandą laukti vėluojančio modelio į fotosesiją.
Anksti išvykti. Eismas, avarijos, pamiršti ir palikti svarbūs daiktai namuose – yra normalūs kiekvienos dienos faktoriai, kurie gali atsitikti bet kam, tačiau, jeigu esi modelis ir skubi į fotosesiją, reikia išvengti šių visų dalykų, išvykstant iš namų anksčiau.
Būti pasiruošus dirbti. Prieš fotosesiją modelis turi savimi pasirūpinti. Eiti miegoti anksčiau nei paprastai eina, viską susipakuoti ko gali prireikti fotosesijai – rūbus, makiažo priemones, reikalingus dokumentus. Geriausia tokiu atveju pasidaryti daiktų sąrašą, kad nebūtų pamirštas nei vienas daiktas.
Būti profesionalas. Savo asmeninį požiūrį modelis turi palikti namie. Visi į fotosesiją susirinko dirbti ir atmosfera turi būti be įtampos, todėl modelis neturėtų jos sukelti savo išreikštais nepasitenkinimais, priekaištais ar bloga nuotaika.
Nesiskųsti. Modelis neturi skųstis dėl visų jį erzinančių dalykų – fotosesijos vietos, drabužių, apšvietimo, makiažo ar kitokių dalykų. Tokie skundai tik parodo koks modelis yra nesubrendęs ir vaikiškas, ypatingai klientų akyse.
Todėl šių paprastų etiketo taisyklių nesilaikymas – modelio neprives prie didelių užsakymų ar puikios modelio karjeros ateities.