Asmeniniai modelių santykiai

Views: 3

Jeigu modeliai merginos turi vaikiną, kuris yra pavydus, nesaugiai jaučiasi, valdingas ir perdėtai saugo merginą, tuomet merginos pasirinkimas būti modeliu – jo tikrai nedžiugins.
Daugumai vyrų nėra lengva, kada į jų merginas visi vyrai žiūri kaip į sekso simbolį arba žiūrėti kaip jos pasirašo savo autografą savo gerbėjams vyrams ar su jais nusifotografuoja. Lygiai tas pats vyksta ir modeliams vyrams su savo merginomis.
Apie tokias situacijas, kada yra perdėtas rūpinimasis ir pavydas, poroms reikėtų susėsti ir pasišnekėti. Nes, jeigu modelis rimtai galvoja apie modelio karjerą, laikui bėgant toks vaikino ar merginos elgesys priverstų modelį rinktis tarp antros pusės ir modelio karjeros.
Modeliavimas įtraukia modelį į viešumą, jis tampa žinomas ir populiarus, todėl ne visi modelio vaikinai, merginos, draugai ar pažįstami atlaiko tokį iššūkį. Kai kurie pasilieka su modeliu, tačiau kai kurie ir palieka. Todėl modelis turi rimtai apmąstyti ar modeliavimas yra jam tikrai svarbu ir ar dėl jo jis pasiruošęs galbūt netekti draugų, vaikino, merginos.
Jeigu modelis turi antrą pusę, nesvarbu ar tai modelis mergina, ar vaikinas ir planuoja rimtą karjerą modeliavime, jis pirmiausia būtinai turėtų apie tai pasikalbėti su savo antrąją puse. Aptarti būtent tokias situacijas apie perdėtą pavydą ir nesaugumo jausmą. Aptarti reikėtų taip, kad būtų priimtas sprendimas, kuris tiktų abiem pusėms.
Turėti mylimą žmogų savo gyvenime – yra nuostabus dalykas, tačiau tas dalykas pasidaro dar nuostabesnis, kada žmonės tiki, pasitiki ir palaiko vienas kitą. Jeigu modelio antra pusė nėra iš tų atvejų, kada galima susitarti, rasti kompromisą – tuomet modeliui gali prireikti daryti svarbų sprendimą.
Kad ir kokį sprendimą priimtų modelis, jis turi būti tikras, kad tai tikrai yra jos asmeninis sprendimas, o ne įtakotas kieno nors iš šalies. Neleiskite, kad Jūsų talentas ir gyvenimo svajonė būti modeliu užgestų dėl kažkieno nors perdėto pavydo, pasipūtimo ir savimeilės.