Modelio portfolio – kas tai?

Views: 2

Prieš sudarydami modelio portfolio, svarbu žinoti, kokio tipo modeliavimą galite atlikti. Laisvai samdomo modelio portfolio turėtų sudaryti įvairios nuotraukos. Tuo tarpu aukštosios mados modelis turėtų turėti būtent aukštosios mados nuotraukų įvaizdžius. Taigi, būkite realistiški nuo pat karjeros pradžios, kad išvengtumėte nesėkmių ar nusivylimų. Jeigu bandote tapti profesionaliu modeliu, tačiau nesiseka ir matote kad tai nėra Jums skirta, nenusiminkite ir išbandykite save kitoje srityje.

Reikia žinoti, kad Jūsų modelio portfolio turi atrodyti pritrenkiančiai iš pirmo žvilgsnio, nes reklamos užsakovai Jus pasirenka būtent dėl išskirtinumo. Portfolio visada bus pats pirmas dalykas iš kurio mados agentūros ir klientai Jus renkasi net gyvai nematę. Dėl šios priežasties labai rekomenduojama susikoncentruoti ties įspūdingo modelio portfolio kūrimu, kuris Jums atvers kelią į sėkmingą modelio karjerą.

Atkreipkite dėmesį į nuotraukų kokybę, kurias parinkote dėti į modelio portfolio. Šios nuotraukos turi sužavėti tiek agentūras, tiek klientus ir jos turi išsiskirti iš visų kitų. Taigi, visada tikslingai parinkite savo nuotraukas portfolio sukūrimui, nes nuo to priklauso Jūsų ateitis modelio karjeroje.

Čia pateikiame porą patarimų kaip teisingai susikurti modelio portfolio:

• Geriau turėti porą geros kokybės nuotraukų, nei daugelį prastos kokybės. Kaip nepatyrusiam modeliui, portfolio geriausia turėti nuo 6 iki 12 nuotraukų, ypač, jeigu save pristatote naujai modelių agentūrai. Jeigu esate jau patyręs modelis, Jūsų portfolio turėtų būti sudarytas daugiausiai iš 25 nuotraukų.

• Turėkite omenyje, kad modelio portfolio tikslas yra ne tik parodyti gerą išvaizdą, bet ir atskleisti sugebėjimus įkūnyti skirtingus charakterius, amžiaus grupes bei asmenybes. Dėl šios priežasties Jūs turėtumėte įtraukti geriausius kadrus be makiažo, kurie vadinami polaroidais. Taip pat svarbu pasidaryti puikias figūros nuotraukas dėvint maudymosi kostiumėlį arba prigludusią aprangą, ypač jei planuojate kreiptis į didesnes modelių rinkas.

• Jeigu kalbėti apie nuotraukų tipą modelio portfoliui, nėra sudaryta specifinių taisyklių, kurių turėtumėte laikytis kuriant savo asmeninį albumą, tačiau atminkite, kad Jūsų portfolio nuotraukos turi būti tik iš pačios geriausios kokybės. Nebijokite įtraukti nuotraukų, kuriose esate su maudymosi kostiumėliu ar apatiniu trikotažu, nebent tai yra modeliavimo, kurį norite naudoti, tipas. Jeigu žinote, kokį fotosesijos stilių pasirinksite, Jums turėtų pakakti keleto patarimų, kokias nuotraukas įtraukti į portfolio.