Modeliai ir maudymosi kostiumėliai

Views: 0

Pirmiausia, ką modelis turėtų žinoti, tai, kad, jeigu jis yra tarp 13 – 16 metų, jis neturėtų į fotosesiją imti maudymosi kostiumėlio, su „stringais“. Tai tiesiog netinka tokio amžiaus mergaitei. Tokio amžiaus mergaitės yra dar labai jaunos ir galės vilkėti tokio stiliaus maudymosi kostiumėlius fotosesijose šiek tiek vyresnės.
Niekas taip netrikdo fotografo ar apskritai kitų žmonių, nei matyti tokią jauną mergaitę, vilkinčią tokį maudymosi kostiumėlį, kuris vos dengia jos kūną. Ir netgi, jeigu tos mergaitės kūnas ir atrodo kaip vyresnės, tai nieko nekeičia.
Tokiems modeliams paaugliams į fotosesiją geriausia pasiimti vientisus maudymosi kostiumėlius. Tai nereiškia, kad modeliai turi vilkėti tokius maudymosi kostiumėlius, kuriuos vilki mūsų seneliai. Yra daugybė vientiso stiliaus madingų ir gražių maudymosi kostiumėlių, su kuriais modelis tikrai neatrodys senamadiškai. Kai kurie vientisi maudymosi kostiumėliai atrodo dar geriau nei atskiri „bikinio“ tipo.
Vyresniems modeliams, renkantis maudymosi kostiumėlį fotosesijai, reikia atsižvelgti į tai, kokį įvaizdį jis nori sukurti, kokia yra jo figūra arba kokio tipo bus fotosesija. Jeigu modelio krūtinė yra didelė, nereikia jos per daug pabrėžti, nusiperkant tokį maudymosi kostiumėlį, iš kurio ji tiesiog virsta. Kad ir koks seksualus būtų modelis, per daug išsišokusio nuogo kūno – yra tiesiog neskoninga.
Jeigu modelis turi strijų ant viršutinės šlaunų dalies, jie galėtų rinktis maudymosi kostiumėlį su šortukais. Jie garantuoja maksimalų strijų paslėpimą ir yra labai seksualūs.
Aksesuarų, tokių kaip auskarai, apyrankės ar lengvas šalikėlis, derinimas prie maudymosi kostiumėlio, gali jį paversti įspūdingu. Be to, kad šalikėlis gali pagelbėti modeliui su pozomis fotosesijos metu, jis dar ir padaro modelio išvaizdą labiau įspūdingesnę.