Vanessa Williams

Views: 5

Vanessa jau paauglystėje buvo stipri konkurentė savo varžovėms – modeliams. Ji buvo labai ambicinga, darbšti ir užsispyrusi. Visa tai ir lėmė jos labai sėkmingą modelio karjeros pradžią dar paauglystėje. Taip pat iš modelio karjeros uždirbtus didelius pinigus.
1983 m. ji pelnė Afrikos „Amerikos Miss“ titulą. Tačiau artėjant savo viešpatavimo pabaigai 1984 m. Liepos mėn., Williams atsidūrė skandale, kuriame jos nuotraukos buvo paskelbtos „Penthouse“ žurnale. Skandalingos nuotraukos buvo padarytos keleriais metais anksčiau, kol Vanessa dirbo fotografo padėjėja. Po to, kai fotografas išreiškė susidomėjimą naudoti Williams kaip modelį ir patikino, kad ji nebus atpažįstama nuotraukose ir kad jos niekada neišeis iš studijos, Vanessa pasinaudojo proga ir nuotraukoms pozuodavo kompromituojančiose padėtyse. Tačiau po dvejų metų, kai ji laimėjo „Miss America“, žurnalas „Penthouse“ paskelbė tas nuotraukas. Dėl spaudos „Mis Amerika“ organizatorių spaudimo, žiniasklaidos nesutarimai ir tikrinimai privertė Williamsą atsistatydinti iš „Miss America“. Iš pradžių ji pateikė ieškinį fotografui ir žurnalui, tačiau vėliau jo atsisakė, palikdama juos karmos rankose.
Vėliau modelis įsitraukė į muzikos ir aktorystės pramonę. Ji tapo puikia dainininkė ir laimėjo ne vieną „Grammy“ apdovanojimą. Ji stengėsi išbandyti skirtingus muzikos stilius – džiazą, hiphopą, roką.
Vanessa Williams sulaukė didelės sėkmės aktorės karjeroje. 2006 m. Vanessa sulaukė žiniasklaidos susidomėjimo po savo vaidmens komiškame seriale „Bjaurioji Betty“. Villiams seriale atliko direktorės Wilhelminos Slater vaidmenį. Taip pat ji dar vaidino tokiose serialuose kaip „Nusivylusios namų šeimininkės“ (Desperate Housewives), „Bibliotekininkai“ (The Librarians), taip pat vaidino filmuose: „Soul food“ ir „Hana Montana“.
Laikui bėgant, Williams tapo milijonierė, tačiau ne iš savo modelio karjeros, o iš aktorystės ir muzikos, todėl savaime suprantama, kad užsidirbus savo milijonus, gražuolė pasitraukė iš modelio karjeros, kuri ne tik neatnešė didelių turtų, bet dar kėlė nemalonius prisiminimus dėl konflikto su „Mis Amerikos“ organizatoriais.